GEAR AND EQUIPMENT
 

В цьому розділі описане спорядження яке використовується в команді. Це не є список того що обов'язково повинен мати кожен рейнджер і також він не є повним переліком того що використовується командою. Деякі елементи зазначені тут мають не описані альтернативи.Crye Precision Gen2 Combat Shirt and Pants

Color: MultiCam

Description: Комплект уніформи який використовується рейнджерами з 2009 року під час бойових завдань в Афганістані. Це основна уніформа команди з 2012 року на більшості іграх.ACU (Army Combat Uniform)

Color: Universal Camouflage Pattern

Description: Уніформа армії США на даний момент. Була основною в рейнджерів з 2005 по 2009 роки. Зараз використовується як гарнізонний комплект, а також для операцій і тренувань поза Афганістаном. Використовується командою для проектів по відповідному часовому періоду.PCU (Protective Combat Uniform)

Color: Alpha Green

Description: Комплект одягу з 7 шарів для використання в складних погодних умовах. Водовідштовхувальний 5 шар з комплекту PCU (на фото) в поєднанні з 1-м (термобілизна) і 3-ім (фліс), дозволяють почувати себе досить комфортно навіть в затяжний дощ чи прохолодну і вітряну погоду. Зазвичай використовується тільки куртка 5 шару PCU в поєднанні з штанами ACU чи MultiCam.MBAV (Modular Body Armor Vest)

Color: Ranger Green

Description: Платформа-бронежилет, вміщує в себе 2 SAPI бронеплити спереду і ззаду. MOLLE інтерфейс дозволяє почепити на цю платформу широкий вибір підсумків для різноманітного спорядження.MAP (Modular Assault Pack)

Color: Ranger Green

Description: Штурмовий рюкзак, який чіпляється ззаду на MBAV за допомогою MOLLE інтерфейсу. Містить вмонтований гідратор ємністю в 3 літри. Загальний розмір рюкзака в 10 літрів в поєднанні з підсумками на MBAV дозволяють переносити достатню кількість речей для автономного перебування поза базою на протязі однієї доби.MICH 2000

Color: Painted (Fish Skin)

Description: Каска MICH 2000 використовується в команді помальованою в колір "шкіра змії". Також на неї клеїться ліпучка-велкро на яку чіпляються інфрачервоні пропори США (добре видимі в ПНВ і дозволяють ідентифікувати своїх). Також часто чіпляються ліхтарик Surefire Helmet Light HL1-C-TN і ззаду MS 2000 IR Strobe (інфрачервоний стробоскоп, видимий здалеку в ПНВ і дозволяє позначити своє місце перебування для союзних військ). Спереду монтується кріплення для ПНВ.Belleville 790

Color: Tan

Description: Класичні високі військові черевики. Гортекс мембрана забезпечує надійний захист від промокання протягом 12 годин в дощову погоду.

Merrell Sawtooth

Color: Brown

Description: Легкі і комфортні трекінгові черевики. Суттєвим мінусом є відсутність гортекс мембрани.

Asolo FSN 95 GTX

Color: Brown

Description: Досить поширені трекінгові черевики з мембраною гортекс.Mechanix Original Coyote Gloves

Color: Coyote Tan

Description: Зручні і якісні рукавиці від всесвітньо відомого виробника. Не заважають здійснювати маніпуляції навіть з маленькими предметами. Забезпечують захист від порізів і ударів.

Oakley Gloves

Color: Tan

Description: Рукавиці від Oakley мають значно покращений рівень захисту в порівнянні з попереднім варіантом, але меншу чутливість.

Nomex Flight Gloves

Color: Alpha Green

Description: Крім захисту від порізів і ударів також забезпечують захист від вогню.Arc'teryx Knee Caps

Color: Black

Description: Легкі і зручні наколінники, використовуються для захисту колін. Особливо актуальні під час роботи в будівлях.

Alta Knee Pads

Color: Black

Description: Старіший аналог, менш зручний але з трішки кращим ступенем захисту.BLACKHAWK Riggers Belt

Color: Coyote or Tan

Description: Тактичний брючний ремінь з можливістю кріплення спускових пристроїв, може використовуватися для порятунку/екстреної евакуації. Виготовлений по військовому стандарту MIL-STD-858, міцність стропи на розрив 3155 кг.AN/PRC-148 MBITR

Color: Black

Description: В команді використовуються репліки військової радіостанції AN/PRC-148, або інші радіостанції вмонтовані в корпус AN/PRC-148Peltor ComTac II

Color: Olive Drab

Description: Активна гарнітура до рації. Крім того що виконує функції гарнітури також притишує гучні звуки (вибухи і тд) і підсилює слабкі, що дозволяє почути ворога на більших дистанціях.

MSA Sordin

Color: Olive Drab

Description: Виконує аналогічні функції що і попередня гарнітура, має інший форм-фактор і тому може бути більш зручна для носіння під каскою для деяких людей.Garmin Foretrex 101

Color: Tan

Description: Персональний GPS навігатор. Містить базовий набір функцій і вміє візуалізовувати схематичну карту. Легкий, ударостійкий і зручний в користуванні. Незамінний в нічний час коли важко зорієнтуватися по компасі і карті.

Garmin Foretrex 301

Color: Tan

Description: Новіша версія. Основна перевага над попередньою моделлю, це новіший GPS приймач, який забезпечує кращий сигнал. 


 

 

 Обновлен 22 янв 2015. Создан 12 окт 2011