BEING A RANGER


75-ий полк рейнджерів - це елітна легка піхота армії США, тому рейнджери в нашій команді повинні відповідати цьому званню. На іграх, в не залежності від того скільки часу рейнджери спали за останню добу і які зараз погодні умови, вони виконують наказ який їм дало командування.


Мотивація

Мотивація займатися темою рейнджерів, шукати і засвоювати нову інформацію, постійно себе вдосконалювати, відвідувати ігри і тренування. Це є самою основною рисою, без неї все інше не має сенсу.

Сила волі

Якщо рейнджер присутній на грі, то це означає що він буде примати в ній участь до самого її закінчення. Абсолютна більшість фізичних чи психологічних навантажень з якими стикається рейнджер, цілком під силу середньостатистичній людині, яка весь робочий день просиджує за комп'ютером. Єдине що потрібно це сила волі щоб не здаватися і йти до кінця.

Дисципліна

В ігровий час рейнджер виконує всі накази командира, якими би дивними чи несправедливими вони не здавалися. Всі претензії і критика висловлюються тільки в неігровий час.

Кмітливість

Кмітливість потрібна не тільки командирам, але і рядовим бійцям. Деколи від всього лиш одного вдалого вчинку, який ворог не очікує, залежить результат бою.

Мужність

Рейнджер ніколи не ховається за спинами своїх товаришів, він завжди атакує разом з ними і забезпечує їм вогневе прикриття. Рейнджер не покине пораненого товариша в бою, навіть якщо його самого поранено.Создан 09 окт 2011